Zákaznická info linka : 222 51 61 71

Subwoofer do auta v boxu

Subwoofer v boxu, subwoofer v tubě, aktivní subwoofer


Pro lepší bass autohifi sestavy jste vybrali správnou kategorii. V této kategorii nabízíme kvalitní subwoofery od značek Crunch, JBL, Mac Audio, Magnat aj. Subwoofery jsou zabudované v tubách , nebo-li boxech, kde je subwooferový reproduktor integrovaný v převážně bassreflexové, bandpassové nebo uzavřené ozvučnici. Typ ozvučnice má velký vliv na celkový bass. Subwooferový box je určen pro jednoduchou montáž do zavazadlového prostoru auta a hodí se pro kombinaci s více pásmovými systémy. Tyto subwooofery jsou vyráběny v provedení jak mono, tak i stereo provedení, u kterého je použita dvojitá cívka nebo dva subwooferové reproduktory. Připojovací terminál stereo subwooferu dovolují zapojit box jako mono s poloviční zatěžovací impedancí ( v tomto případě je vhodné použít zesilovač monoblok ) , nebo jako stereo. Při výběru subwooferu je důležité vědět výkon zesilovače, kterým bude subwoofer napájen.

Materiál boxu pro subwoofer

Většina subwooferových boxů je vyráběna z MDF a potažena kvalitním kobercem či lakovaná pevnostním lakem. Materiál MDF je nejvhodnější řešení pro basové boxy. Desky jsou spojené speciálním tmelem, aby se zabránilo rezonanci. Další možností je aktivní box s integrovaným zesilovačem, ketrý má box plastový, nebo z hliníku. Pokud budete mít nějaké nejasnosti s výběrem můžete nás kontaktovat.

Subwoofery neboli sub-bassové jednotky jsou reprosoustavy pro reprodukci nízkých kmitočtů. Horní hranice těchto reprosoustav bývá nastavena na 50 až 250 Hz. K reprodukci takto nízkých signálů je třeba velkého reproduktoru v dostatečně dimenzované ozvučnici. Reprosoustavy pro přenos vyšších kmitočtů bývají zpravidla menší a levnější. Při umísťování subwooferů se využívá faktu, že člověk není schopen spolehlivě lokalizovat směr, odkud se šíří zvuk nízkých kmitočtů. V automobilech se tedy pro uložení subwooferu tradičně využívá zadní část vozu případně prostor pod sedadlem, zatímco výškové reproduktory jsou vhodné pro přední část vozidla. Subwoofery pro automobily jsou nejčastěji pasivní, což znamená, že ozvučnice je osazena reproduktorem a někdy také pasivní reproduktorovou výhybkou.

Subwoofery pro automobily jsou uloženy v basových boxech nebo tubách, kde je reproduktor integrován v bassreflexové, bandpassové nebo uzavřené ozvučnici. Typ ozvučnice má vliv na výsledný bass. Subwooferový box je určen pro jednoduchou montáž do zavazadlového prostoru auta a hodí se pro kombinaci s vícepásmovými systémy. Tyto subwoofery jsou vyráběny v mono i stereo provedení. U sterea je použita dvojitá cívka nebo jsou obsaženy dva subwooferové reproduktory. Při výběru subwooferu je důležité znát výkon zesilovače, jímž bude subwoofer napájen.

V nabídce se nachází také pestrá paleta aktivních boxů. Tyto aktivní subwoofery mají v ozvučnici zabudovaný vlastní zesilovač, přičemž je kromě vstupního signálového nutno přivést také napájení. Zesilovač těchto aktivních boxů bývá co nejlépe navržen potřebám obsaženého reproduktoru.
Řadit podle:
Zobrazení:


10" subwoofer s výkonným zesilovačem

Původní cena 10 990,- Kč s DPH Naše cena: 10 990,- Kč s DPH

Box se zesilovačem s výkonem 200 W

Původní cena 5 490,- Kč s DPH Naše cena: 5 490,- Kč s DPH

Aktivní box malých rozměrů s reproduktorem 20 cm.

Původní cena 4 990,- Kč s DPH Naše cena: 3 790,- Kč s DPH

Kompaktní hliníkový box s 20 cm subwoofer

Původní cena 6 490,- Kč s DPH Naše cena: 5 790,- Kč s DPH

Kompaktní hliníkový box s 20 cm subwoofer

Původní cena 5 690,- Kč s DPH Naše cena: 4 390,- Kč s DPH

Aktivní basový box s výkonem 1200 W a pěkným basemy

Původní cena 8 990,- Kč s DPH Naše cena: 5 990,- Kč s DPH

Aktivní basový box s výkonem 160 W a pěkným basem, malé rozměry

Původní cena 7 890,- Kč s DPH Naše cena: 4 933,- Kč s DPH

Aktivní basový box s výkonem 160 W a pěkným basem, malé rozměry

Původní cena 6 490,- Kč s DPH Naše cena: 4 199,- Kč s DPH

Aktivní basový box s výkonem 150 W a pěkným basem, malé rozměry

Původní cena 7 890,- Kč s DPH Naše cena: 5 190,- Kč s DPH

Aktivní basový box s RMS výkonem 350 W a pěkným basem

Původní cena 5 490,- Kč s DPH Naše cena: 4 290,- Kč s DPH

Aktivní basový box s RMS výkonem 100 W a pěkným basem

Původní cena 7 990,- Kč s DPH Naše cena: 5 889,- Kč s DPH

Aktivní subwoofer Pioneer TS-WX610A s citlivostí 101 dB

Původní cena 9 990,- Kč s DPH Naše cena: 6 490,- Kč s DPH

Subwoofer 30 cm v basové tubě

Původní cena 2 990,- Kč s DPH Naše cena: 2 590,- Kč s DPH

Basový box 30cm, 650 W

Původní cena 3 190,- Kč s DPH Naše cena: 2 890,- Kč s DPH

Basový box 30 cm, 800 W

Původní cena 4 990,- Kč s DPH Naše cena: 3 980,- Kč s DPH


Speciální / Akční nabídka - Subwoofer do auta v boxu