Zákaznická info linka : 222 51 61 71
Aktivní subwoofery

Aktivní subwoofery

Aktivní subwoofer - subwoofer se zesilovačem


Jedná se o basový box s integrovaným zesilovačem a subwooferem. Výrobci používají různé technologie a materiály tak, aby vytvořili co nejlepší bass. Aktivní subwoofer má integrovaný zesilovač, který nemusí být silný, ale díky výpočtům a použitému subwooferu dokáže vyprodukovat bass, který se vyrovná subwoofer - boxům větších rozměrů. Aktivní subwoofery máme klasické a speciální. Rozdíl mezi nimi je ve velikosti a místa instalace.


Aktivní subwoofer - klasický

Tento subwoofer je instalován do klasického boxu z MDF a je opatřen zesilovačem o síle, která odpovídá vestavěnému subwoofer - reproduktoru. Tyto boxy jsou určeny k instalaci do zavazadlového prostoru auta, stejně jako klasické subwoofer - boxy. Regulace frekvencí a intenzity basu se provádí na vestavěném zesilovači a u dražších modelů je součástí balení dálkové ovládání, kterým lze regulovat hlasitost a sílu bassu. Velikost reproduktoru v boxu je různá. Jedná se o subwoofer o průměru 20, 25 nebo 30cm. Jsou i modely, které jsou sestaveny z klasického zesilovače, který je elegantně přišroubován k subwoofer - boxu, který je standartně nabízen. V tomto sestaveném provedení je jednodušší manipulace.


Aktivní subwoofer - speciální

Mezi tyto subwoofery patří modely, které jsou určeny k instalaci do stísněných prostor auta. Třeba pod přední sedadlo, místo rezervního kola, na podlahu kufru, do úložného boxu kufru atd. Subwoofer je o velikosti 10, 16, 20, 25, 30 cm, nebo oválného tvaru. Tělo subwooferu je z pevné hliníkové slitiny, nebo plastu. Dálkové ovládání u tohoto typu subwoofer - boxů je zamozřejmostí. V poměru rozměr / výkon vychází subwoofer tohoto typu velmi dobře. Některé boxy mají instalované i dva reproduktory. Zajímavý subwoofer je například model od Infinity, nebo od Pioneer.


Aktivní subwoofer je většinou na doplnění basu do auta, kde je originální autorádio, nebo je problém s místem. Zesilovač aktivního subwooferu je opatřen HI-VOLT vstupem pro napájení signálem z reproduktorů, zapojených na autorádio. Aktivní subwoofer. do auta si můžete prohlédnout na naší prodejně, nebo na našich stránkách.


Řadit podle:
Zobrazení:
Výběr podle výrobců:   Vše 
AUDISON CRUNCH GROUND ZERO KENWOOD PIONEER10" subwoofer s výkonným zesilovačem

Původní cena 10 990,- Kč s DPH Naše cena: 10 990,- Kč s DPH

Box se zesilovačem s výkonem 200 W

Původní cena 5 490,- Kč s DPH Naše cena: 5 490,- Kč s DPH

Aktivní box malých rozměrů s reproduktorem 20 cm.

Původní cena 4 990,- Kč s DPH Naše cena: 3 790,- Kč s DPH

Kompaktní hliníkový box s 20 cm subwoofer

Původní cena 6 490,- Kč s DPH Naše cena: 5 790,- Kč s DPH

Kompaktní hliníkový box s 20 cm subwoofer

Původní cena 5 690,- Kč s DPH Naše cena: 4 390,- Kč s DPH

Aktivní basový box s výkonem 1200 W a pěkným basemy

Původní cena 8 990,- Kč s DPH Naše cena: 5 990,- Kč s DPH

Aktivní basový box s výkonem 160 W a pěkným basem, malé rozměry

Původní cena 7 890,- Kč s DPH Naše cena: 4 933,- Kč s DPH

Aktivní basový box s výkonem 160 W a pěkným basem, malé rozměry

Původní cena 6 490,- Kč s DPH Naše cena: 4 199,- Kč s DPH

Aktivní basový box s výkonem 150 W a pěkným basem, malé rozměry

Původní cena 7 890,- Kč s DPH Naše cena: 5 190,- Kč s DPH