Zákaznická info linka : 222 51 61 71

Autorádia-Hifi

Autorádia - Autohifi - Reproduktory - Zesilovače - Subwoofer do auta


Autorádia - autohifi


Zpět na hlavní stránku Autorádia-Hifi


Autorádia značek Alpine, JVC, Kenwood, Pioneer, Sony s kvalitním zvukem a širokým spektrem nastavení zvuku. Autorádia mají odnímatelný panel a umožňují připojit zesilovač na subwoofer. Instalace autorádií je nyní díky přiložené redukci s iso konektorem velmi jednoduchá.

V našem sortimentu najdete autorádia od základních modelů různých výrobců, až po špičkové kousky různých vysoce kvalitních značek. Namátkou jde o autorádia Alpine, autorádia Blaupunkt, autorádia Clarion nebo kvalitní autorádia JVC, autorádia Kenwood, Pioneer nebo Sony. Autorádia vám předvedeme v naší kamenné prodejne v Praze, a při nákupu jsme schopni veškerá autorádia rychle - na počkání - vyměnit za nové přímo ve vašem voze. V případě složitější montáže (u subwooferu, zesilovačů a podobně) zajistíme montáž odbornou firmou.


Reproduktory a subwoofer do auta

Reproduktory do auta nabízíme ve všech běžných velikostech, ale i reproduktory nestandardních rozměrů. Několik párů reproduktorů do auta si u nás můžete poslechnout. Pro doplnění basu v automobilu si můžete pořídit basový box, nebo basovou tubu. Basové boxy mají reproduktory různých velikostí. Při výběru basového boxu a tuby vám doporučíme dostačující zesilovač a montážní materiál pro zapojení autohifi systému včetně kapacitoru a pojistky v pojistkovém pouzdru. Nejvhodnější autozesilovače pro subwoofery jsou mono nebo dvoukanálové. Pro zapojení celé autohifi sestavy pres externí zesilovač si můžete vybrat i ze čtyř, pěti, ale i šesti kanálových zesilovačů.


Subwoofer do auta

Jedná se o samotný basový reproduktor pro montáž do plata, nebo subwoofer osazený do boxu z MDF materiálu. V nabídce jsou také Aktivní subwoofer boxy s integrovaným zesilovačem.


Autorádia - Hifi obchod autohifi

je internetový obchod , který nabízí autorádia a autohifi značek Alpine, Blaupunkt, JVC, Kenwood, Pioneer, autorádia Sony a Magnat za zajímavé ceny. V naší nabídce kromě autorádií najdete jak klasické reproduktory do auta, tak i reproduktory speciálních rozmeru. Nárocný zákazník si zde také prijde na své pri výberu zesilovacu, nebo subwooferu. Na veškerá autorádia, subwoofery nebo další autohifi nabízíme záruku. Zákazníci ze zahraničí si mohou přepočítat ceny na menu EURO. Těšíme se také na vaší návštěvu kamenné prodejny Autorádia - Hifi na adrese Vratislavova 58/3, Praha 2, kde jsou ceny stejné, jako na internetu, a veškerá autorádia a další vybavení si mužete prohlédnout a vyzkoušet. Soucástí prodejny je demo panel na kterém lze otestovat zvuk a výkon vybraného autorádia s nekolika páry reproduktoru, nebo výkon basového boxu ci tuby. Nabízíme také zdarma výměnu standardního autorádia na počkání, nebo složitejší montáže, správné zapojení reproduktoru a zesilovace vám rádi domluvíme s montážní partnerskou firmou. Při výměně autorádia tedy nepotřebujete žádné speciální znalosti či dovednosti, vše jsme schopni zajistit za Vás.

Autorádia - hifi


Navštivte naší prodejnu a seznamte se podrobněji s produkty autohifi od výrobců : Alpine, JBL, JVC, Kenwood, Magnat, Mac Audio, Pioneer a Sony. Jsme vám k dispozici každý všední den.

Pro dotazy na autorádia, autohifi, reproduktory do auta Vám odpoví Jan Menčík na telefonním čísle 603 487 497 nebo na info emailu. Snažíme se mít celý uvedený sortiment autorádií a autohifi, autozesilovačů a subwoofer v boxu na skladě v kamenné prodejně. V případe nedostupnosti některého zboží vám nabídneme podobný za zvýhodněnou cenu. Prodejna eshopu Autorádia Hifi.cz se nachází v Praze 2 ve Vratislavově ulici.


Zpět na hlavní stránku Autorádia-Hifi