Zákaznická info linka : 222 51 61 71

Proč koupit u nás?

Proč nakupovat Autohifi právě u nás?

Autorádia

Chceme, aby jste vy jako zákazník byli spokojeni s výrobkem a tak. V naší nabídce najdete autorádia od známých výrobců, jako je např. Alpine, Blaupunkt, JVC, Kenwood, Pioneer a Sony. Doporučíme vám autorádio dle vašich požadavků a možností od obyčejného autorádia na Cd, přes jednotky se vstupem AUX nebo USB, až po multimediální autorádia s DVD, nebo Bluetooth. Na všechny nová autorádia poskytujeme záruku dle výrobce minimálně 2 roky. Při zjištění problému s výrobkem, nebo jeho nastavením nás můžete kdykoli kontaktovat v otevírací době na telefonu 603 487 497 nebo napište dotaz na info@autoradiahifi.cz a my se budeme snažit poradit vám v co nekratším čase. Autorádio vám v rámci malé montáže namontujeme přímo před prodejnou a při montáži většího rozsahu vám doporučíme montážní firmu.

Reproduktory do auta

Při nákupu reproduktorů vám pomůžeme vybrat správnou velikost reprodukotrů do vašeho vozu. V kamenném obchodě si můžete prohlédnout všechny námi nabízené reproduktory a některé si lze i poslechnout s několika autorádii. Nebudou-li vám reproduktory do auta pasovat, můžete nám je přinést zpět v původním obalu a nepoškozené a my vám je vyměníme, nebo vrátíme peníze. Nenabízíme reproduktory pochybných výrobců. V naší nabídce najdete reproduktory do auta značek : Alpine, Blaupunkt, Crunch, DLS, Hifonics, Infinity, JBL, Kenwood, Mac Audio, Magnat, MB Quart, Pioneer a Sony. Doporučíme vám nejvhodnější produkt dle recenzí našich zákazníků.

Zesilovače do auta

Doporučíme vám nejvhodnější zesilovač podle vašich požadavků. Nabídneme vám instalační materiál a poradíme, jak to vše zapojit. Zesilovače je dobré si před nákupem prohlédnout na vlastní oči. Toto vám umožníme v prodejně na Praze 2.

Můžete nás kdykoli navštívit a ny se budeme snažit pomoci vám se zapojením, nebo vyladěním autohifi sestavy aby jste byli spokojeni.

Těšíme se na vaší návštěvu v kamenné prodejně, nebo na nákup přes internetový obchod AutorádiaHifi.cz